Svečana dodjela svjedodžbi 4. razredima

Datum objave: 13. srpnja 2024.

U četvrtak, 4. srpnja 2024. godine, održana je svečana dodjela svjedodžbi učenicima 4. razreda srednje Tehničke škole Pula. Događaj je započeo hrvatskom i istarskom himnom, nakon čega je uslijedio uvodni govor voditelja te kratko i srdačno obraćanje ravnatelja prisutnim uzvanicima.

Dodjela svjedodžbi započela je s razrednicima koji su svakomu učeniku predali svjedodžbe i pohvalnice. Nagrade za odličan uspjeh kroz sve četiri godine školovanja uručio je sam ravnatelj, dodatno istaknuvši trud i predanost nagrađenih učenika.

Poseban ugođaj pridonijeli su i glazbeni nastupi učenika trećega razreda, Eme i Tedija, koji su svojim talentom i izvedbom unijeli radost i ponos među prisutne. Njihove su izvedbe bile lijep međuprostor između dodjele svjedodžbi za svaki razred, čime je ceremonija dobila dodatnu svečanu notu.

Nakon podjele svjedodžbi uzvanici su se počastili osvježavajućim sokovima i ukusnim kolačima. Druženje s nastavnicima nastavilo se u opuštenoj i prijateljskoj atmosferi, uz razgovore, čestitke i planove za budućnost.

Ova svečana dodjela svjedodžbi nije bila samo formalni završetak školovanja, već i proslava uspjeha, prijateljstava i nezaboravnih trenutaka provedenih u Tehničkoj školi Pula.

DRŽAVNA MATURA – važni datumi

11.7.2024. i 12.7.2024. od 8:30 do 9:30 – podnošenje prigovora na ocjenjivanje (učionica 12)  Od 10.7.2024. od 12:00 Obrazac za prigovor možete od mene zatražiti kroz Teams chat.   VAŽNO  Centar će rješavati samo one prigovore koji su upisani u sustav (upisuje ih...