U subotu 23.11. šest učenica iz 3. i 4. AT razreda predvođeno profesoricom Janom Prević Finderle sudjelovalo je na pješačkom izletu do crkve Svetog Petra na stijeni. Na izlet se išlo vlakom, a učenice su prepješačile 9 km od željezničke stanice Savičenta do Juršića. Putem su obišli crkvu Svetog Petra, lokvu Tondulon i prošli kroz tipične krajolike južne Istre. Izlet spaja nastavu Povijesti umjetnosti s druženjem u slobodno vrijeme i boravkom u prirodi. Idući izlet od Kanfanara do Dvigrada predviđen je početkom idućeg polugodišta
Svečana podjela svjedodžbi za učenike 4. razreda
Svečana podjela svjedodžbi za učenike 4. razreda održati će se u petak 26. 6. 2026. s početkom u 8 sati u školskom dvorištu.



