Učenici i učenice Tehničke škole Pula sudjelovali su na školskom natjecanju pulskih srednjih škola u odbojci. Natjecanje se održavalo 21.02 te od 12. do 13.03 u sportskoj dvorani Stoja. Učenice su izborile 4. mjesto a učenici 1. i time osigurali nastup na županijskom natjecanju u Pazinu.
Raspored učionica za podjelu svjedodžbi za 1., 2. i 3. razrede 25-26
Raspored učionica za podjelu svjedodžbi za učenike 1., 2. i 3. razreda ovdje



