U subotu 23.11. šest učenica iz 3. i 4. AT razreda predvođeno profesoricom Janom Prević Finderle sudjelovalo je na pješačkom izletu do crkve Svetog Petra na stijeni. Na izlet se išlo vlakom, a učenice su prepješačile 9 km od željezničke stanice Savičenta do Juršića. Putem su obišli crkvu Svetog Petra, lokvu Tondulon i prošli kroz tipične krajolike južne Istre. Izlet spaja nastavu Povijesti umjetnosti s druženjem u slobodno vrijeme i boravkom u prirodi. Idući izlet od Kanfanara do Dvigrada predviđen je početkom idućeg polugodišta
Obavijest o radnom vremenu škole tijekom učeničkog odmora i godišnjih odmora zaposlenika
OBAVIJEST O RADNOM VREMENU ŠKOLE TIJEKOM UČENIČKOG ODMORA I GODIŠNJIH ODMORA ZAPOSLENIKA Obavještavaju se učenici, roditelji/skrbnici i ostale stranke da će Tehnička škola Pula u razdoblju od 1. srpnja do 14. kolovoza 2026. godine, tijekom učeničkog odmora i...



